Chybí Vám deka nebo povlečení do Vašeho hotelu nebo restaurace?

O nás

Výrobky vyráběné a dodávané firmou MUSIL je možno použít jako zápočet pro plnění povinného podílu dle § 81 odst. 2 písmena b) zákona č. 435/2004 Sb, o zaměstnanosti. (tzn. nákupem u naší firmy lze kompenzovat povinnost zaměstnávat invalidní pracovníky)

Firma MUSIL vznikla v lednu 1990 jako obchodní firma. Stala se první soukromou firmou zabývající se vybavováním hotelových a restauračních interierů po listopadové revoluci. Do roku 1998 působila pod názvem Interier Design Servis. S přejmenováním na firmu MUSIL dochází k přechodu od čistě obchodní firmy, na firmu, která se zabývá i výrobou hotelového textilu. Naše firma má za sebou již mnoho dodávek, od těch nejmenších po jednotlivých sortimentech, až po kompletní dodávky celých hotelů jako např.celková dodávka textilu při otevření Hotelu ATRIUM Praha (nyní HILTON Praha)1991, Hotelu BOBY Brno 1993, Hotelu EXPO Praha 1994, nebo dodávky po celkové rekonstrukci Hotelu CRISTAL-PALACE Mar. Lázně 1996, Grandhotelu PUPP K.Vary 1995, Hotelu KOLONADA Mar. Lázně 2001. Od roku 2003 dodáváme ložní textil do Hotelu INTER-CONTINENTAL Praha atd. viz. realizace zakázek.

Abychom vyhověli Vašim rostoucím nárokům na vybavení Vašich interierů pracujeme jako zakázková firma, která kromě zboží ze stálé nabídky, realizuje veškeré Vaše požadavky na rozměry individualně v rámci konfekční výroby. Dle vašich požadavků označujeme textilní zboží Vaším logem, tiskem, výšivkou nebo vytkáním.

Pracovníci firmy jsou připraveni Vás osobně navštívit, předvést vzorky zboží i poradit s výběrem materiálů, vzorů a odstínů.

Doporučujeme: venkovní předokenní rolety a garážová vrata | předokenní rolety, rolovací mříže, garážová a průmyslová vrata, vjezdové brány | pásové pily | dopravní značky, svodidla, zábradlí | čidla CO2 - oxid uhličitý, amoniak | Zámečnictví nonstop, zámečnická pohotovost, otevírání zámků